Кофр для зберігання і транспортування 6 спінінгів (вудок) Acropolis КВ-9а (N=140)

КВ-9а кофр для спиннингов (140х17х6) - кофр полужесткий от производителя Акрополис длиной до 140 см. предназначен для защиты Ваших удилищ и спиннингов от повреждений, загрязнений и ударов. Для максимальной сохранности снастей в кофре предусмотрена специальная поролоновая перегородка и фиксированное крепление для удилищ. А также для размещения стоек и аксессуаров карманы снаружи есть отдельные карманы на замках. Для перемещения рыбацких снастей с чувством полного комфорта предусмотрен плечевой ремень и ручки. Якісний, надійний і практичний кофр від Акрополіс стане відмінним подарунком для справжнього рибалки.
Характеристики:
Довжина: 140
Ширина: 17
Висота: 6
Матеріал: поліестер D600, пінополіетилен, кожкартон, підкладка-поліестер d75.
ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ (КУПУЮТЬСЯ У НАС ОКРЕМО, ПРИ НЕОБХІДНОСТІ)
ДОСТАВКА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ В БУДЬ-який РЕГІОН УКРАЇНИ, ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС СПОСОБОМ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникний, Ручка-лямка у верхній частині, Зовнішнє кріплення для вудки або підсачка |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | М'який |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 6 см |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Чохли, кофри, футляри |
| Колір | Оливковий |
- Ціна: 2 320 ₴



